Dorian Bart - porządne pisanie z kontaktem telefonicznym i gwarancją

Dorian Bart - porządne pisanie z kontaktem telefonicznym i gwarancją

Ogłoszenie MAX
Ogłoszenie specjalne
W tej branży liczy się zaufanie i to z obu stron. Zamawiając tekst, nie uiszczasz żadnych opłat. Możesz spokojnie sprawdzić swoje zamówienie, skonsultować z innymi, i dopiero wtedy, kiedy jesteś zadowolona/y z efektów, dokonujesz wpłaty. Masz prawo zrezygnować z tekstu bez żadnych konsekwencji. Ja ufam Tobie, że zapłacisz, a Ty ufasz, że napiszę rzetelny tekst.
Mogę zaoferować 19 zł za stronę. Myślę, że to uczciwa propozycja. Ja otrzymam odpowiednie wynagrodzenie, a Ty nie nadwerężysz swojego portfela. Traktuję Cię partnersko i poważnie. Wiem, że możesz nie mieć czasu na pisanie. Nie każdy też jest do tego stworzony. Ja to spokojnie zrobię.
Od początku do końca jesteśmy w kontakcie. Odpowiadam na każdą Twoją wiadomość. Podaję numer telefonu, na który możesz zadzwonić i dowiedzieć się o postępach zamówienia.
Każdy tekst piszę najlepiej jak potrafię. Jednocześnie otrzymujesz podwójną gwarancję jakości:
1. Nie pobieram zaliczek, więc możesz odrzucić tekst bez jakichkolwiek roszczeń z mojej strony.
2. Jeśli antyplagiat wykaże powyżej 50% podobieństw, to najpierw bezpłatnie poprawiam, a jeśli poprawka nie przyniesie rezultatu, to zwracam Tobie całość wpłaconej kwoty.
Najważniejsze jest Twoje zadowolenie, bo w taki sposób buduje się markę. Dlatego możesz być spokojna/y o swoje pieniądze, również te już zapłacone.

Kontakt:
kontakt@wieczne-pioro.pl
Strona: https://www.wieczne-pioro.pl
Imię / Nazwa firmy
Wieczne Pióro
Cena
19,00 zł
Adres email:
kontakt@wieczne-pioro.pl
Region:
Wszędzie
Miejscowość:
-
Data wygaśnięcia:
24 listopada 2022r.
Ilość odsłon:
135
Numer ogłoszenia:
#00179552

Zobacz również:

https://cyber-promotor.pl/
Szybka wycena