Pisanie prac - najlepsza oferta bez pośredników

Pisanie prac - najlepsza oferta bez pośredników

Ogłoszenie MAX
Ogłoszenie specjalne
Nie reprezentuję żadnej firmy, z których wiele jest nieuczciwych. Jestem osobą prywatną, pisanie to moja pasja i z przyjemnością się tym zajmuję.
Pomogę napisać pracę dyplomową z różnych dziedzin, co umożliwiają mi szerokie horyzonty i zainteresowania. Proponuję bardzo przejrzyste warunki współpracy, a co ważne, przyjazne dla Ciebie.
Pracę piszę i wysyłam na własne ryzyko. Jeśli Ci się nie spodoba, to nie zapłacisz. Wtedy masz pewność, że będę się starał, aby się Tobie spodobał mój styl pisania.
Cenę ustalam na 15 zł/strona. Ktoś powie, że mało, ale prawda jest taka, że tyle samo otrzymują redaktorzy od firm zajmujących się pisaniem. Ty widzisz wyższą stawkę, bo duże prowizje idą do pośredników.
Dlatego ja spokojnie mogę zaoferować taką stawkę. Uważam, że nie jest wygórowana, w sam raz na kieszeń studenta. W tej cenie są już wliczone poprawki wskazane przez promotora, bo przecież nie będziesz płacić za moje błędy. To mój obowiązek, aby poprawić, jeśli coś źle wykonałem.
Co do plagiatu, to rzecz jasna, pracę piszę samodzielnie. Jeśli w JSA wyjdą jakieś powtórzenia, to naturalnie poprawię.
Podchodzę z szacunkiem i zrozumieniem do każdego Klienta. Nie tłumacz mi się, dlaczego nie piszesz pracy samodzielnie. Przecież wiadomo, że jest wiele powodów. Ja zajmę się wszystkim od początku do końca, abyśmy razem byli zadowoleni ze współpracy.

E-mail: krystian.zaborski@interia.pl
Imię / Nazwa firmy
Krystian Zaborski
Cena
15,00 zł
Adres email:
krystian.zaborski@interia.pl
Region:
Wszędzie
Miejscowość:
-
Data wygaśnięcia:
4 grudnia 2022r.
Ilość odsłon:
60
Numer ogłoszenia:
#00179954

Zobacz również:

https://cyber-promotor.pl/
Szybka wycena