Najlepsza prywatna oferta bez pośredników bez zaliczek

Najlepsza prywatna oferta bez pośredników bez zaliczek

Ogłoszenie MAX
Ogłoszenie specjalne
Nie reprezentuję żadnej firmy, z których wiele jest nieuczciwych. Jestem osobą prywatną, pisanie to moja pasja i z przyjemnością się tym zajmuję.
Pomogę napisać pracę dyplomową z różnych dziedzin, co umożliwiają mi szerokie horyzonty i zainteresowania. Proponuję bardzo przejrzyste warunki współpracy, a co ważne, przyjazne dla Ciebie.
Pracę piszę i wysyłam na własne ryzyko. Jeśli Ci się nie spodoba, to nie zapłacisz. Wtedy masz pewność, że będę się starał, aby się Tobie spodobał mój styl pisania.
Cenę ustalam na 15 zł/strona. Ktoś powie, że mało, ale prawda jest taka, że tyle samo otrzymują redaktorzy od firm zajmujących się pisaniem. Ty widzisz wyższą stawkę, bo duże prowizje idą do pośredników.
Dlatego ja spokojnie mogę zaoferować taką stawkę. Uważam, że nie jest wygórowana, w sam raz na kieszeń studenta. W tej cenie są już wliczone poprawki wskazane przez promotora, bo przecież nie będziesz płacić za moje błędy. To mój obowiązek, aby poprawić, jeśli coś źle wykonałem.
Co do plagiatu, to rzecz jasna, pracę piszę samodzielnie. Jeśli w JSA wyjdą jakieś powtórzenia, to naturalnie poprawię. Jeśli chcesz mogę sprawdzić pracę na plagiat.pl - dodatkowy koszt 100 zł.
Podchodzę z szacunkiem i zrozumieniem do każdego Klienta. Nie tłumacz mi się, dlaczego nie piszesz pracy samodzielnie. Przecież wiadomo, że jest wiele powodów. Ja zajmę się wszystkim od początku do końca, abyśmy razem byli zadowoleni ze współpracy.

E-mail: krystian.zaborski@interia.pl
Telefon: 883 480 045
Imię / Nazwa firmy
Krystian Zaborski
Cena
15,00 zł
Adres email:
krystian.zaborski@interia.pl
Numer tel.:
883480045
Region:
Wszędzie
Miejscowość:
-
Data wygaśnięcia:
4 kwietnia 2023r.
Ilość odsłon:
32
Numer ogłoszenia:
#00183625

Zobacz również:

https://cyber-promotor.pl/
Szybka wycena