AUTORSKIE PRACE MAGISTERSKIE I LICENCJACKIE

AUTORSKIE PRACE MAGISTERSKIE I LICENCJACKIE

Ogłoszenie MAX
Ogłoszenie specjalne
Indywidualna, profesjonalna pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, doktorskich. Duże doświadczenie – własne publikacje naukowe (książki i artykuły), drukowane u renomowanych wydawców. Możliwość sprawdzenia podawanych danych, ogłoszenie z tym samym numerem telefonu od kilku lat na Portalu!

Zakres usług dostosowany do potrzeb zamawiającego. Układanie planów/konspektów, gromadzenie literatury przedmiotu, wykonywanie badań i analiz. Sprawdzanie tekstu pod kątem anty-plagiatu.
Korekty i uzupełnienia prac, rozdziałów, podrozdziałów, części badawczych i empirycznych .

Wszystkie opracowania pisane od podstaw, według indywidualnych wymagań. Spotkania konsultacyjne (bezpłatne) w domowych, komfortowych warunkach (Warszawa– Białołęka). Korekty i poprawki wykonywane są bezpłatnie, do chwili zaakceptowania pracy przez Promotora.

Cena realizacji projektu nie zależna od liczby znaków (stron), zawsze uzgadniana indywidualnie (w przypadku prac licencjackich do 70 stron, w przypadku prac magisterskich do 120 stron). Możliwość realizacji projektu w trybie ekspresowym i płatności w ratach.

Tel.: 660244005

E-mail: prace.autorskie_pomoc@interia.pl

Pamiętaj!

Zalecam szczególną ostrożność w przypadku firm/osób, z którymi możliwy jest jedynie "kontakt internetowy" i nie istnieje możliwość zweryfikowania ich danych!
Imię / Nazwa firmy
AUTORSKIE PRACE MAGISTERSKIE I LICENCJACKIE
Cena
do negocjacji
Adres email:
prace.autorskie_pomoc@interia.pl
Numer tel.:
660244005
Region:
Wszędzie
Miejscowość:
-
Data wygaśnięcia:
14 kwietnia 2023r.
Ilość odsłon:
19
Numer ogłoszenia:
#00184018

Zobacz również:

https://cyber-promotor.pl/
Szybka wycena