PRACE AUTORSKIE

PRACE AUTORSKIE

Ogłoszenie MAX
Ogłoszenie specjalne
Indywidualna pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich i doktorskich. Ponad 15-letnie doświadczenie, własne publikacje naukowe (książki i artykuły), drukowane u renomowanych wydawców. Możliwość sprawdzenia podawanych danych osobowych.

Zakres usług dostosowany do potrzeb zamawiającego. Układanie planów/konspektów, gromadzenie literatury przedmiotu, wykonywanie badań i analiz. Sprawdzanie tekstu pod kątem anty-plagiatu. Korekty i uzupełnienia prac, rozdziałów, podrozdziałów, części badawczych i empirycznych.

Opracowania pisane są od podstaw, według indywidualnych wymagań. Spotkania konsultacyjne odbywają się w domowych, komfortowych warunkach (Warszawa – Wola). Korekty i poprawki wykonywane są bezpłatnie, do chwili zaakceptowania pracy przez Promotora. Możliwy wydruk pracy w 3-4 egzemplarzach i nagranie na płytę CD.

Cena realizacji "projektu" nie zależy od liczby znaków (stron) i zawsze jest uzgadniania indywidualnie (w przypadku prac licencjackich do 70 stron, w przypadku prac magisterskich do 100 stron). Możliwość realizacji w trybie ekspresowym i płatności w ratach.

Tel.: 660244005
E-mail: prace.autorskie_pomoc@interia.pl

Pamiętaj!
Zalecam szczególną ostrożność w przypadku "firm"/osób, z którymi możliwy jest jedynie "kontakt internetowy" i nie istnieje możliwość zweryfikowania ich danych osobowych!
Imię / Nazwa firmy
PRACE AUTORSKIE
Cena
do negocjacji
Adres email:
prace.autorskie_pomoc@interia.pl
Numer tel.:
660244005
Region:
Wszędzie
Miejscowość:
-
Data wygaśnięcia:
5 września 2022r.
Ilość odsłon:
27
Numer ogłoszenia:
#00176753

Zobacz również:

https://cyber-promotor.pl/
Szybka wycena