PRACE AUTORSKIE

PRACE AUTORSKIE

Ogłoszenie MAX
Indywidualna pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich i doktorskich. 15-letnie doświadczenie, własne publikacje naukowe (książki i artykuły) drukowane u renomowanych wydawców. Możliwość sprawdzenia podawanych danych osobowych.

Zakres usług dostosowany do potrzeb zamawiającego. Układanie planów, weryfikowanie celów badań i tez badawczych, gromadzenie literatury przedmiotu, wykonywanie analiz. Sprawdzanie tekstu pod kątem anty-plagiatu. Korekty i uzupełnienia prac, rozdziałów, podrozdziałów, części badawczych i empirycznych.

Opracowania pisane od podstaw, według indywidualnych wymagań zlecającego. Spotkania konsultacyjne odbywają się w domowych, komfortowych warunkach (Warszawa – Wola). Korekty i poprawki wykonywane są bezpłatnie, do chwili zaakceptowania pracy przez Promotora.

Cena realizacji nie zależy od liczby znaków (stron) i zawsze jest uzgadniania indywidualnie (w przypadku prac licencjackich do 70 stron, w przypadku prac magisterskich do 100 stron). Możliwość realizacji w trybie ekspresowym i płatności w ratach.

Tel.: 660244005
E-mail: prace.autorskie_pomoc@interia.pl

Pamiętaj!
Zalecam szczególną ostrożność w przypadku "firm"/osób, z którymi możliwy jest jedynie "kontakt internetowy" i nie istnieje możliwość zweryfikowania ich danych osobowych!
Imię / Nazwa firmy
PRACE AUTORSKIE
Cena
do negocjacji
Adres email:
prace.autorskie_pomoc@interia.pl
Numer tel.:
660244005
Region:
Wszędzie
Miejscowość:
-
Data wygaśnięcia:
22 stycznia 2022r.
Ilość odsłon:
127
Numer ogłoszenia:
#00170787
Szybka wycena