Ekspresowo Wysoka jakość Przystępne ceny

Ekspresowo Wysoka jakość Przystępne ceny

Ogłoszenie MAX
Ogłoszenie specjalne
Oferujemy Państwu usługi pisania prac licencjackich magisterskich, inżynierskich, prac zaliczeniowych, referatów, esejów i innych (wzorce opracowań naukowych). Zajmujemy się pracami pod kątem zarówno teoretycznym, jak i badawczym. Podczas pracy opieramy się na bogatej literaturze, dążąc do uzyskania materiału o wysokim poziomie merytorycznym oraz językowym. Przygotowujemy również konspekty takich prac.
Nie jest dla nas przeszkodą, jeśli termin jest bardzo krótki. Przy odpowiedniej organizacji i zaangażowaniu możemy stworzyć wysokiej jakości pracę w 48h!
Z reguły ceny naszych usług nie są wygórowane – na „kieszeń studencką”, choć zdarzają się wyjątki zależne od pewnych czynników (np. bardzo wysoka trudność tematu, skomplikowane badania, itd.) Jednak staramy się ustalać możliwie jak najniższe ceny.
Opracowania, które piszemy w ramach naszej oferty, powstają od podstaw –nie korzystamy z gotowych prac, nie kopiujemy innych tekstów, a zatem zamawiający ma zapewnioną gwarancję antyplagiatową. Opracowania tworzymy na indywidualne zamówienie, czyli według indywidualnych ustaleń z zamawiającym.
Mamy klarowne warunki współpracy bezpieczne dla naszych klientów. Gwarantujemy dotrzymywania ustalonych wcześniej terminów. Utrzymujemy intensywny kontakt mailowy z zamawiającymi.
Oferujemy możliwość ratalnego rozliczania się z każdej pracy (z każdego rozdziału osobno) albo z całości pracy (ta druga opcja jest dla tych z Was, którym zależy naprawdę na szybkim terminie, np. 2-3 dni robocze. Płacicie dopiero jak materiał jest gotowy i okazany Wam do wglądu (wcześniej symboliczna zaliczka).
Zapraszamy do współpracy poprzez kontakt mailowy:
projekty.badawcze.naukowe@gmail.com
W pierwszej wiadomości proszę określić temat pracy, rodzaj oczekiwanej formy zamówienia, liczbę stron, plan pracy oraz przybliżony czas na realizację.
Prace wykonujemy z takich dziedzin jak:
-administracja
-bankowość
-biznes
-biologia
-biotechnologia
-budownictwo
-chemia
-dietetyka
-dziennikarstwo i komunikacja społeczna
-ekonomia
-europeistyka
-filozofia
-finanse
-fizjoterapia
-geografia
-historia,
-informatyka
-inżynieria środowiska
-kulturoznawstwo
-logistyka
-marketing
-pedagogika
-politologia
-prawo
-psychologia
-reklama
-rachunkowość
-socjologia
-stosunki międzynarodowe
-teologia
-turystyka
-zarzadzanie i inżynieria produkcji
-zarzadzanie,
-i inne.

Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu mailowego:
projekty.badawcze.naukowe@gmail.com

Dodatkowe informacje:
Współpraca zostaje nawiązana pomiędzy dwiema stronami – zleceniobiorcą i zamawiającym.
Zleceniobiorca zobowiązuje się do zachowania w tajemnicy informacji i danych uzyskanych od Zamawiającego, jak również nieprzekazywania osobom trzecim dokumentacji lub materiałów uzyskanych od Zamawiającego.
Zamawiający jest zobowiązany nie przekazywać materiału osobom trzecim, ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności za wykorzystanie dostarczonych zamówień niezgodnie z obowiązującymi przepisami prawa autorskiego (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.) lub Kodeksu karnego (ustawa z dnia 6 czerwca 1997 roku – Kodeks karny, Dz. U. 1997 nr 88 poz. 553 z późn. zm.)”
Przyjmowane i uwzględniane są tylko uwagi wnoszone przez Zamawiającego.
Imię / Nazwa firmy
Projekty Badawcze
Cena
do negocjacji
Adres email:
projekty.badawcze.naukowe@gmail.com
Region:
Wszędzie
Miejscowość:
-
Data wygaśnięcia:
22 grudnia 2021r.
Ilość odsłon:
54
Numer ogłoszenia:
#00169956
Szybka wycena